Doska DTDL 580x18x440mm, biela lesk DT058-3030
Doska DTDL 580x18x440mm, biela lesk DT058-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT058-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 58x1,8x44 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 3.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913419 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €

