ZORBA doska Rockstone 41x22, 5cm, biela mat LT113-0101 60475
ZORBA doska Rockstone 41x22, 5cm, biela mat LT113-0101 60475
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LT113-0101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Dodávána bez otvorů
- Otvor pro odpad/baterii lze vyvrtat před montáží korunkovým vrtákem
- Deska se instaluje ke skříňce pomocí silikonu (není součástí dodávky)
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ZORBA |
| Rozměr | 41x1,2x22,5 cm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 225 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 2.4300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115448 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ASTER keramické umývadlo Ø 28x11 cm, na dosku AR499
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
MINOR umývadlo na dosku pr. 26cm, liaty mramor, biela MR260
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
77,56 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Mohlo by vás zaujímať
129,51 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €

