Doska DTDL 680x18x440mm, dub alabama DT068-2222
Doska DTDL 680x18x440mm, dub alabama DT068-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT068-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 68x1,8x44 cm |
| Šírka | 680 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 3.8500 kg |
| EAN | 8590913940163 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 67x50x43, 5cm, dub alabama DT070-2222
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 155 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8C2-155-120-01-00
expedícia do 10 dní556,59 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 155 x 120 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-155-120-50-00
expedícia do 10 dní583,07 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 155 x 120 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-155-120-60-00-3S
expedícia do 10 dní777,43 €

