Doska DTDL 680x18x440mm, dub strieborný DT068-1111
Doska DTDL 680x18x440mm, dub strieborný DT068-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT068-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 68x1,8x44 cm |
| Šírka | 680 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Strieborná |
| Dekor | Dub strieborný |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 3.8500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913471 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať

