Doska DTDL 81x1, 8x46, 5cm, dub cuneo CR081-2525 60244
Doska DTDL 81x1, 8x46, 5cm, dub cuneo CR081-2525 60244
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR081-2525 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 81x1,8x46,5 cm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 4.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114434 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND dvojitý držiak na uteráky otočný 450mm, chróm (104204102) XR403
expedícia do 8 dní40,57 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €
X-SQUARE dvojitý držiak uterákov otočný 420mm, chróm (132204102) XQ405
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
BEMETA NIKI: Držiak uterákov dvojitý otočný 153104191
na objednávku14,78 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €

