ZENITH nerezový drez 70x50cm, gun metal ZN7050B
ZENITH nerezový drez 70x50cm, gun metal ZN7050B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ZN7050B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 70x20x50 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Modulová montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Odkládací plocha | Není |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Balení neobsahuje | Sifon |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979798 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 8 let |
.
| S odkvapom | ne |
| Odtieň drezu | černá |
Príslušenstvo
13,38 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Zápustný dávkovač mydla, okrúhly, gun metal SP023GM
expedícia do 8 dní19,57 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
13,38 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
FLAWO stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, gun metal FR576GM
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 135 x 75 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-135-075-60-00
expedícia do 10 dní497,69 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 135 x 75 cm, priehľadný, chróm - 819-135-075-01-00
expedícia do 10 dní362,23 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 135 x 75 cm, čierny rám, čierna - 8C2-135-075-70-70-P
expedícia do 10 dní500,62 €


