Doska DTDL 830x18x440mm, dub alabama DT083-2222
Doska DTDL 830x18x440mm, dub alabama DT083-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT083-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 83x1,8x44 cm |
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 4.7000 kg |
| EAN | 8590913940170 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Diego 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Savita, škvrnitá čierna - 6512-76-672601-76
expedícia do 10 dní192,32 €
Mexen Milo 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Rita, čierna/zlatá metalíza - 6505-75-670300-70
expedícia do 10 dní153,20 €

