Doska DTDL 880x18x440mm, brest bardini DT088-1313
Doska DTDL 880x18x440mm, brest bardini DT088-1313
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT088-1313 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| Rozměr | 88x1,8x44 cm |
| Šířka | 880 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Jilm bardini |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 5.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956850 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ODETTA skrinka spodná policová 20x50x43, 5cm, brest bardini DT200-1313
expedícia do 8 dní180,02 €
Pri platbe vopred iba 171,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať

