Doska DTDL 960x18x440mm, dub strieborný DT096-1111
Doska DTDL 960x18x440mm, dub strieborný DT096-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT096-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 96x1,8x44 cm |
| Šírka | 960 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Strieborná |
| Dekor | Dub strieborný |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 5.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893926 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 150 x 100 cm, grafit, kartáčovaný nikel - 871-150-100-41-97
expedícia do 10 dní609,60 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1500x1000mm, L/P variant, číre sklo EL1515EL3415EL3415
expedícia do 8 dní810,98 €
Pri platbe vopred iba 749,00 €

