Doska Rockstone 1654x12x440mm, biela mat DTR165-0101
Doska Rockstone 1654x12x440mm, biela mat DTR165-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DTR165-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpust možno vyvŕtať na mieste inštalácie alebo podľa výkresov vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 165,4x1,2x44 cm |
| Šírka | 1654 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface - Umelý kameň |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 19.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893834 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
ODETTA umývadlová skrinka 67x50x43, 5cm, borovica rustik DT070-1616
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 67x50x43, 5cm, dub alabama DT070-2222
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FRANKE F2015 batéria 115.0470.659 FC 9541.084 šedý kameň
na objednávku110,70 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €
209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €


