Doska Rockstone 680x12x440mm, biela mat DTR68-0101
Doska Rockstone 680x12x440mm, biela mat DTR68-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DTR68-0101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 68x1,2x44 cm |
| Šírka | 680 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface - Umelý kameň |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 7.9500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913501 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
2,94 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať


