PREMIO doska kompozit 80,7x1,2x48,8cm, čierna mat PRE001-3535 59787
PREMIO doska kompozit 80,7x1,2x48,8cm, čierna mat PRE001-3535 59787
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PRE001-3535 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 807 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.7500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113383 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová súprava Mexen Axis na montáž na povrch s dažďovou sprchovou hlavicou a batériou, zlatá/biela - 78112-25
expedícia do 10 dní253,46 €

