Doska Rockstone 830x12x440mm, biela mat DTR83-0101
Doska Rockstone 830x12x440mm, biela mat DTR83-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DTR83-0101 |
Dostupnosť:
skladom
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpust možno vyvŕtať na mieste inštalácie alebo podľa výkresov vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 83x1,2x44 cm |
| Šírka | 830 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface - Umelý kameň |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 9.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893766 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS203
na objednávku125,60 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm
expedícia do 8 dní165,87 €
Pri platbe vopred iba 154,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), nerez mat PS608 PS608
expedícia do 8 dní72,04 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €


