DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant, rohový vstup GD4280BGD4290B
DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant, rohový vstup GD4280BGD4290B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4280BGD4290B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 80x90 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 420 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 80.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980688 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
DRAGON BLACK vzpera k zástenám 300x150mm, čierna mat GDV300B
expedícia do 8 dní72,35 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 90x80x4cm, hladká HS8090
expedícia do 8 dní270,91 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 850x130x55mm GMO14B
expedícia do 8 dní293,70 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800 mm, L/P, číre sklo GS2190BGS2180B
expedícia do 8 dní523,75 €
Pri platbe vopred iba 484,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, číre sklo, pravé GT5690-80CR-G
expedícia do 8 dní675,17 €
Pri platbe vopred iba 624,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, matné sklo, pravé GT5680-90MR-CH
expedícia do 8 dní693,94 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €


