Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1400x900mm L/P varianta GD4614GD7290
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1400x900mm L/P varianta GD4614GD7290
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4614GD7290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 140x90 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 104.8800 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900020 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 140x90x3, 5cm HI14090
expedícia do 8 dní488,62 €
Pri platbe vopred iba 456,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kozmetické zrkadlo hranaté závesné, 150x205mm, chróm
na objednávku70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
86,21 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Nimco Séria 20200 ZK 20265P-26 LED zrkadlo s nastaviť. teplotou svietivosti Chróm
do týždňa v e-shope175,36 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €


