Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm L/P varianta GD4615GD7280
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm L/P varianta GD4615GD7280
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4615GD7280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 150x80 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 103.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913899973 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
DRAGON vzpera k zástenám 300x150mm, chróm GDV300
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm L/P varianta GD4615B-01
expedícia do 8 dní839,79 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
1 326,05 €
Pri platbe vopred iba 1 225,00 €


