DRAGON sprchové dvere 1100mm, číre sklo GD4611
DRAGON sprchové dvere 1100mm, číre sklo GD4611
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4611 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 420 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1020 mm |
| Inštalačná šírka do | 1110 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 51.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913816994 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
DRAGON vzpera k zástenám 300x150mm, chróm GDV300
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
DRAGON bočná stena 700mm, číre sklo GD7270
expedícia do 8 dní204,50 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
DRAGON bočná stena 800mm, číre sklo GD7280
expedícia do 8 dní217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1100mm, číre sklo, pravé GT1211CR-B
expedícia do 8 dní497,71 €
Pri platbe vopred iba 460,00 €
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1100mm, matné sklo, ľavé GT1211ML-G
expedícia do 8 dní547,03 €
Pri platbe vopred iba 505,00 €
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1100mm, číre sklo, ľavé GT1211CL-B
expedícia do 8 dní497,71 €
Pri platbe vopred iba 460,00 €


