DRAGON bočná stena 800mm, číre sklo GD7280
DRAGON bočná stena 800mm, číre sklo GD7280
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD7280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 35.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913815461 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
DRAGON sprchové dvere 1600mm, číre sklo GD4616
expedícia do 8 dní561,30 €
Pri platbe vopred iba 524,00 €
DRAGON sprchové dvere 1500mm, číre sklo GD4615
expedícia do 8 dní548,09 €
Pri platbe vopred iba 512,00 €
DRAGON sprchové dvere 1100mm, číre sklo GD4611
expedícia do 8 dní455,58 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
Mohlo by vás zaujímať


