DRAGON sprchové dvere 1200mm, číre sklo GD4612
DRAGON sprchové dvere 1200mm, číre sklo GD4612
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4612 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 470 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1120 mm |
| Inštalačná šírka do | 1210 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 55.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913815430 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMQ37
expedícia do 8 dní250,75 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
DRAGON bočná stena 900mm, číre sklo GD7290
expedícia do 8 dní230,93 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
DRAGON bočná stena 1000mm, číre sklo GD7210
expedícia do 8 dní247,45 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1200mm, matné sklo, ľavé GT1212ML-CH
expedícia do 8 dní533,13 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
VOLCANO BLACK sprchové dvere 1200 mm, číre sklo GV1412
expedícia do 8 dní924,71 €
Pri platbe vopred iba 863,00 €
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1200mm, číre sklo, ľavé GT1212CL-G
expedícia do 8 dní526,18 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €


