DRAGON bočná stena 700mm, číre sklo GD7270
DRAGON bočná stena 700mm, číre sklo GD7270
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD7270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 32.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821240 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
34,60 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
DRAGON sprchové dvere 1500mm, číre sklo GD4615
expedícia do 8 dní548,09 €
Pri platbe vopred iba 512,00 €
DRAGON sprchové dvere 1200mm, číre sklo GD4612
expedícia do 8 dní472,10 €
Pri platbe vopred iba 441,00 €
DRAGON sprchové dvere 1100mm, číre sklo GD4611
expedícia do 8 dní455,58 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY bočná stena 700 mm, sklo Brick GS4370
expedícia do 8 dní164,86 €
Pri platbe vopred iba 154,00 €
SIGMA SIMPLY bočná stena 700 mm, číre sklo GS3170
expedícia do 8 dní158,25 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €


