DRAGON sprchové dvere 1600mm, číre sklo GD4616
DRAGON sprchové dvere 1600mm, číre sklo GD4616
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4616 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 670 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1520 mm |
| Inštalačná šírka do | 1610 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 78.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913817014 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
DRAGON vzpera k zástenám 300x150mm, chróm GDV300
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x100x3, 5cm HI160100
expedícia do 8 dní676,93 €
Pri platbe vopred iba 632,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA Sprchová batéria Ontario Black -B5500 REA-B5500
expedícia do 12 dní47,10 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €


