DRAGON sprchové dvere 1400mm, číre sklo GD4614
DRAGON sprchové dvere 1400mm, číre sklo GD4614
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4614 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1320 mm |
| Inštalačná šírka do | 1410 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.3780 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913815454 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
DRAGON bočná stena 800mm, číre sklo GD7280
expedícia do 8 dní217,72 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
DRAGON vzpera k zástenám 300x150mm, chróm GDV300
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DRAGON BLACK sprchové dvere 1400mm, číre sklo GD4614B
expedícia do 8 dní538,17 €
Pri platbe vopred iba 502,00 €
SIGMA SIMPLY sprchové dvere posuvné 1400 mm, číre sklo GS1114
expedícia do 8 dní343,26 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €


