DRAGON štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant, rohový vstup GD4210GD4210
DRAGON štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm L/P variant, rohový vstup GD4210GD4210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4210GD4210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 530 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 92.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902635 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
27,96 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
363,90 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 1000x1000 mm, rohový vstup, číre sklo GS2110GS2110
expedícia do 8 dní506,39 €
Pri platbe vopred iba 468,00 €
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-10CL-B
expedícia do 8 dní686,99 €
Pri platbe vopred iba 635,00 €
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-10ML-G
expedícia do 8 dní770,34 €
Pri platbe vopred iba 712,00 €


