Drez granitový vstavaný mono, 53x50 cm, biela GR1031
Drez granitový vstavaný mono, 53x50 cm, biela GR1031
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR1031 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 53x22x50 cm |
| Šírka | 530 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Odkladacia plocha | Nie je |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 600 mm |
| Výbava | Šablóna pre výrez, Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Hmotnosť / ks | 13.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898013 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Drezový drvič kuchynského odpadu, 230V, 380W, pneu. spínač DW576
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Zápustný dávkovač mydla, hranatý, chróm SP011
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
REA Kúpeľňová batéria Veneta Brush Gold REA-B3008
expedícia do 12 dní110,86 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €


