RONA stojanková drezová batéria, chróm JK125
RONA stojanková drezová batéria, chróm JK125
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JK125 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 99 mm |
| Výška | 315 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 284 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995385 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Rohový ventil 1/2'x3/8', bez matky, okrúhly, chróm 5317
expedícia do 8 dní10,48 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar Sprchová zástena ľavá 120 x 200 cm, 8 mm priehľadná, biela - 830-120-000-20-00-L
expedícia do 10 dní247,57 €
Mexen Kioto L Walk-in sprchová stena 100x200, čierny vzor, ružové zlato 800-100-103-60-70
expedícia do 10 dní231,46 €

