Drez granitový vstavaný mono, 53x50 cm, čierna GR1034
Drez granitový vstavaný mono, 53x50 cm, čierna GR1034
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR1034 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 53x22x50 cm |
| Šírka | 530 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Odkladacia plocha | Nie je |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 600 mm |
| Výbava | Šablóna pre výrez, Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Hmotnosť / ks | 13.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898037 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
Drezový drvič kuchynského odpadu, 230V, 380W, pneu. spínač DW576
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
CORNELI stojanková drezová batéria, výška 300mm, čierna mat CE60/15
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Drezová nerez výpusť 6/4", s prepadom a ovládaním, čierna 155.122.6
expedícia do 8 dní51,82 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
Podobný tovar
Granitový vstavaný drez mono, 59,5x50cm, carbon 60984
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať


