FLAWO stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, čierna mat FR576B
FLAWO stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, čierna mat FR576B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FR576B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 433 mm |
| Hĺbka | 261 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Výsuvná hubica/spŕška, Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913909443 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
SILI stojanková drezová batéria, silikónové ramienko, čierna / chróm SR426
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
Mohlo by vás zaujímať
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
MAYA stojančeková drezová batéria so spŕškou, čierna mat MA780B
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
HEBE stojanková drezová batéria so spŕškou, čierna mat HT430B
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €


