SILI stojanková drezová batéria, silikónové ramienko, čierna / chróm SR426
SILI stojanková drezová batéria, silikónové ramienko, čierna / chróm SR426
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SR426 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 475 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Flexibilné ramienko |
| Prietok (3 bar) | 9.920 l/min |
| Hmotnosť / ks | 2.4800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913861017 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá / chrom |
| Typ ramienka batérie | flexi |
| Tvar batérie | Kulatý |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Podobný tovar
CORNELI stojanková drezová batéria, výška 300mm, čierna mat CE60/15
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
FLAWO stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, čierna mat FR576B
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút pravý 115 x 110 cm, čierny rám, čierna - 8C2L-115-110-70-70-P
expedícia do 10 dní530,07 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 115 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8C2-115-110-50-00
expedícia do 10 dní494,73 €
Mexen Lunar Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uchytením 115 x 110 cm, priehľadný, čierny - 834-115L-110P-70-00
expedícia do 10 dní627,27 €


