Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou a vaničkou, 96x48 cm, čierna GR1334
Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou a vaničkou, 96x48 cm, čierna GR1334
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-GR1334 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 96x18,3x48 cm |
| Šírka | 960 mm |
| Výška | 183 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Granit |
| Inštalácia | Horná montáž |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Minimálna šírka drezovej skrinky | 800 mm |
| Odkladacia plocha | Vľavo/Vpravo otočením drezu |
| Výbava | Šablóna pre výrez, Sifón s odbočkou na práčku/umývačku |
| Hmotnosť / ks | 20.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913906879 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S odkvapom | ano |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
SILI stojanková drezová batéria, silikónové ramienko, čierna / chróm SR426
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
FLAWO stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, čierna mat FR576B
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Podobný tovar
Dvojdrez granitový, 78x47, 5 cm, čierna GR2224
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
Mohlo by vás zaujímať
204,57 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
Drez granitový vstavaný s odkvapkávacou plochou a vaničkou, 96x48 cm, béžová GR1332
expedícia do 8 dní204,57 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €


