Drezová odtoková rúrka 1"1/2, 2x práčková odbočka, DN40, biela 155.136.0
Drezová odtoková rúrka 1"1/2, 2x práčková odbočka, DN40, biela 155.136.0
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-155.136.0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Veľkosť závitu | 6/4" |
| Hmotnosť / ks | 0.0100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913907340 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x400, spod. príp., 1200 W, antracit W633F-090-040-66
na objednávku303,27 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF33 900x500, spod. príp., 1500 W, antracit W633F-090-050-66
na objednávku333,82 €

