Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 71x46cm 43071
Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 71x46cm 43071
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-43071 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SANOVIT |
|---|---|
| Rozmer | 71x46,5 cm |
| Šírka | 710 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.7300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913925962 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
527,99 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
527,99 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub alabama EZ701-2222
expedícia do 8 dní366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L sprchový kút posuvný 115 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-115-120-01-00
expedícia do 10 dní512,40 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 115 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8A6T-115-120-70-00-P
expedícia do 10 dní480,02 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravými pántami 115 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8A5L-115L-120P-01-00
expedícia do 10 dní565,40 €


