EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub cuneo EZ701-2525
EZARA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub cuneo EZ701-2525
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ701-2525 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114076 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SLIM keramické umývadlo, nábytkové, 70x46cm, biela 1601-70
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 71x46cm 43071
na objednávku111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Cersanit SET 886 LARA COMO 40 cm, skrinka s umývadlom, biela S801-187-DSM
expedícia do 8 dní114,40 €
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 40 x 43,5 cm, orech - 91A20-0400-470-1-86
expedícia do 10 dní39,87 €


