CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, dub strieborný
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 141x54x46cm, dub strieborný
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR141-1111-21 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 141x54x46 cm |
| Šířka | 1410 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 59.1000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987229 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
431,91 €
Pri platbe vopred iba 410,00 €
86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
Mohlo by vás zaujímať
273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
LOREA skrinka s dvojumývadlom 141x46x51, 5cm, dub collingwood/čierna mat LE070-1935-03
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
LUCIE umývadlová skrinka 89,5x45x44,5cm, biela 58900
na objednávku605,14 €
Pri platbe vopred iba 565,00 €

