CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub Alabama strip/dub alabama CR701-2322
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub Alabama strip/dub alabama CR701-2322
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR701-2322 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 69,8x52x46 cm |
| Šířka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama strip |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Součást balení | Bez umyvadla |
| Hmotnost / ks | 18.0000 kg |
| EAN | 8590913945502 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
SLIM keramické umývadlo, nábytkové, 70x46cm, biela 1601-70
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VIOLETA umývadlová skrinka 68,5x52x46,5cm, biela pololesk (VI075) VI075-3131
expedícia do 8 dní586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
366,11 €
Pri platbe vopred iba 347,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 67x50x43, 5cm, dub alabama DT070-2222
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €


