CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, biela lesk CR701-3030
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, biela lesk CR701-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR701-3030 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 69,8x52x46 cm |
| Šírka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 18.0000 kg |
| EAN | 8590913928048 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela lesk ESC230-3030
expedícia do 8 dní384,97 €
Pri platbe vopred iba 365,00 €
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, biela (LA611) NX608-3030
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ODETTA umývadlová skrinka 67x50x43, 5cm, borovica rustik DT070-1616
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
434,44 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €

