CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub strieborný CR701-1111
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, dub strieborný CR701-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR701-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | CIRASA |
| Rozmer | 69,8x52x46 cm |
| Šírka | 698 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hĺbka | 460 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 18.0000 kg |
| EAN | 8590913928017 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
111,72 €
Pri platbe vopred iba 106,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
LINDO "U" organizér 372x36x323mm, plast, antracit LD001
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
511,98 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x52x46cm, siena strip CR701-4242S
expedícia do 8 dní527,99 €
Pri platbe vopred iba 501,00 €
434,44 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €

