Držiak sprchy hranatý, otočný s vyústením, chróm SG363
Držiak sprchy hranatý, otočný s vyústením, chróm SG363
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG363 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 109 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 0.6050 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913919930 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Podobný tovar
Držiak sprchy hranatý, otočný, s vyústením, chróm SG301
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, bronz 981M6
expedícia do 8 dní61,91 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €

