Držiak sprchy, okrúhly, pevný, s vyústením, zlato SG203OR
Držiak sprchy, okrúhly, pevný, s vyústením, zlato SG203OR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SG203OR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 50 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886119 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, chróm AQ591
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, zlato SG303OR
na objednávku67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
ANTEA držiak sprchy s vyústením, chróm 981R1 56439
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €

