Ručná sprcha, 185 mm, zlato DO217
Ručná sprcha, 185 mm, zlato DO217
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DO217 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 23 mm |
| Šírka | 23 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 23 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia |
| Hmotnosť / ks | 0.2530 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886126 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX kovová sprchová hadica, 150cm, zlato FLEX150G 58167
expedícia do 8 dní13,53 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Posuvný držiak sprchy okrúhly, 700 mm, zlato SC017
expedícia do 8 dní230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto L Walk-in sprchová stena 75x200, transp., Kefa. nikel 800-075-103-97-00
expedícia do 10 dní183,37 €
Mexen Kioto+ Sprchová zástena s poličkou 75 x 200 cm, priehľadná, kartáčované zlato - 800-075-121-55-00
expedícia do 10 dní235,58 €
Sprchová stena Mexen Kioto+ s policou Walk-in 75 x 200 cm, transparentná, kov - 800-075-121-95-00
expedícia do 10 dní235,58 €

