Držiak sprchy okrúhly, pevný, zlato SD717
Držiak sprchy okrúhly, pevný, zlato SD717
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SD717 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 35 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.1100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886171 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Andres 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Duero, sivá - 6515-71-671600-71
expedícia do 10 dní231,46 €
Mexen Matias 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Aster, čierna - 6502-77-73450-07
expedícia do 10 dní243,24 €
Mexen Matias 1,5-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Rita, čierno/zlatá - 6502-75-670300-00
expedícia do 10 dní207,41 €

