Držiak sprchy okrúhly stredový, pevný, s vyústením, zlato mat 1205-09GB
Držiak sprchy okrúhly stredový, pevný, s vyústením, zlato mat 1205-09GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1205-09GB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 52 mm |
| Šírka | 52 mm |
| Výška | 52 mm |
| Hĺbka | 72 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.2450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935473 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Podobný tovar
Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, zlato mat AQ591GB
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Držiak sprchy, hranatý, pevný, s vyústením, zlato mat AQ591GB
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, zlato SG303OR
na objednávku67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €

