Ručná sprcha, 185 mm, zlato mat DO219
Ručná sprcha, 185 mm, zlato mat DO219
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DO219 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 28 mm |
| Šírka | 28 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hĺbka | 28 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.2530 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913935350 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, zlato mat 1205-15GB
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Podobný tovar


