EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/bronz DOC106
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/bronz DOC106
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DOC106 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 73 mm |
| Výška | 210 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Výbava | Jedna funkcia |
| Hmotnosť / ks | 0.3500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913835483 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | mosaz |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, bronz SAL0036
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Podobný tovar
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/bronz DOC26
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GINKO ručná sprcha, 226mm, hranatá, ABS/chróm 1101-16
expedícia do 8 dní13,53 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €


