Vývod sprchy, okrúhly, zlato mat 1205-01GB
Vývod sprchy, okrúhly, zlato mat 1205-01GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1205-01GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Vnitřní závit 1/2"
- Lze instalovat i bez krytky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 60 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936098 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, zlato mat 1205-15GB
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
TEKA Modulárna sklenená plynová varná doska GZC 32300 XBC BK Čierna, 2 horáky
expedícia do 14 dní238,48 €
Pri platbe vopred iba 220,00 €
811,80 €
Pri platbe vopred iba 772,00 €
TEKA Sklenená plynová varná doska GZC 64320 XBC WH White marble, 4 horáky
expedícia do 14 dní397,75 €
Pri platbe vopred iba 366,00 €

