Vývod sprchy, hranatý, zlato mat 1205-02GB
Vývod sprchy, hranatý, zlato mat 1205-02GB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1205-02GB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 50 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 42 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913936081 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy hranatý, pevný, zlato mat 1205-14GB
expedícia do 8 dní16,37 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
LA RIVIERA Juneberry 13,2x13,2 (1m2) (EQ-3) 25858
na objednávku59,52 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
LA RIVIERA obklad Vert 6,5x20 (EQ-3) (0,5m2) 25841
na objednávku59,52 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
59,52 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €

