Držiak toaletného papiera, biela 8009
Držiak toaletného papiera, biela 8009
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-8009 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | WHITE LINE |
| Rozmer | 219x54x127 mm |
| Šírka | 219 mm |
| Výška | 54 mm |
| Hĺbka | 127 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836619 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
69,05 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Stojan s držiakom na toaletný papier a WC štetkou, biela MM32
expedícia do 8 dní45,56 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PMH Kúpeľňový radiátor Ulysses U7C 500x1294 Chróm U7C
na objednávku823,64 €
Pri platbe vopred iba 780,00 €
516,60 €
Pri platbe vopred iba 489,00 €

