NINFEA dávkovač mydla na postavenie, biela/bambus 138002 57900
NINFEA dávkovač mydla na postavenie, biela/bambus 138002 57900
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-138002 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NINFEA |
| Rozměr | 128x157x57 mm |
| Šířka | 128 mm |
| Výška | 157 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 300 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3280 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341062838 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
NINFEA pohár na postavenie, biela/bambus 139802 57901
expedícia do 8 dní24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BRENDA dávkovač mydla na postavenie, čierna mat BR8014
expedícia do 8 dní10,49 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
MARIKA dávkovač mydla na postavenie, ružová MK8010 57822
expedícia do 8 dní14,76 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
QUADROTTO dávkovač mydla na postavenie, čierna QU8114
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €

