NINFEA pohár na postavenie, biela/bambus 139802 57901
NINFEA pohár na postavenie, biela/bambus 139802 57901
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-139802 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | NINFEA |
| Rozměr | 128x85x56 mm |
| Šířka | 128 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 56 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.5320 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341062883 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
NINFEA mydlenka na postavenie, biela/bambus 131102 57898
expedícia do 8 dní24,38 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Splachovacie tlačidlo Mexen Tex 05 z nerezovej ocele, kartáčované zlato - 6105-11
expedícia do 10 dní47,12 €
Ovládacie tlačidlo Grohe Skate Cosmopolitan S plast kartáčovaný Cool Sunrise 37535GN0
expedícia do 4 dní148,89 €

