Umývadlový sifón šetriaci miesto, 5/4" odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511-EL
Umývadlový sifón šetriaci miesto, 5/4" odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511-EL
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SI511-EL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | Šetřící místo |
| Hmotnost / ks | 1.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913919473 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | chrom |
Mohlo by vás zaujímať
CREST konštrukcia s policou, 39,5x45x21,7cm, čierna mat AR402
expedícia do 8 dní158,68 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 35 cm, orech - 91AX1-0350-470-1-86
expedícia do 10 dní106,01 €

