Držiak toaletného papiera s poličkou, čierna matná 283914
Držiak toaletného papiera s poličkou, čierna matná 283914
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-283914 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 144x96x99 mm |
| Šírka | 144 mm |
| Výška | 96 mm |
| Hĺbka | 99 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.8100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341280829 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Podobný tovar
SKA držiak toaletného papiera s poličkou 15x8x10cm, čierna mat/dub SKA421
expedícia do 8 dní56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Držiak toaletného papiera s poličkou 35x7x9, 5cm, čierna mat 33214
expedícia do 8 dní44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Mohlo by vás zaujímať
413,88 €
Mexen Flat CF22 radiátor 300x1200, bočné pripojenie, 1081 W, antracit W422F-030-120-66
na objednávku207,93 €


